Cafe Koxp
* Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Htc9cya2
Cafe Koxp
* Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Htc9cya2
Cafe Koxp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cafe Koxp

Cafe Koxp

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

* Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

* Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Empty
MesajKonu: * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]   * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 9:11 pm

Arkadaşlar şu ana kadarki en büyük clan sembol arşivini sizlere sunuyorum.Artık üst clanlar simge sıkıntısı çekmeyecek.
Dev Sembol Arşivi İndir
http://uploaded.to/?id=lu6a02

Not:Sembolleri bilgisayardan normal resim görüntüleyici ile göremezsiniz.
Resimleri görmek için AcdSee programını veya anlatımdaki yöntemi kullanabilirsiniz.
AcdSee İndir
http://downloads.acdsystems.com/en/acdseepro.exe

Gelelim anlatıma;

Öncelikle kullanmak istediğimiz sembolün adını symbol olarak değiştiriyoruz.
Adını değiştirdiğimiz sembolü GamersFirst\KnightOnline\symbol_us Klasörüne Atıyoruz.
Karşımıza gelen pencereye evet diyoruz.
Daha sonra oyuna dönüp pelerin aldığımız npc den Register Knights Symbol a tıklıyoruz.
Sonra önümüze bmp ve tga diye seçenek gelir.Bunların ikisinden birine tıklıyoruz ve klasöre atığımız simgeyi görüyoruz.
Eğer simgeyi kullanmak istiyorsak Prewiew ve ardından Apply seçeneğine bastığınızda sembol clana geliyor.
http://cafekoxp.yetkinforum.com
adem
Yeni üye
Yeni üye
adem

MesajKonu: Geri: * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]   * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 3:15 pm

+++++++++++++
lovely_angel_546
Yeni üye
Yeni üye
lovely_angel_546

MesajKonu: Geri: * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]   * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Icon_minitimePtsi Eyl. 07, 2009 3:47 pm

güzel simgeler:)
Bulut
Yeni üye
Yeni üye
Bulut

MesajKonu: Geri: * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]   * Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım] Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 9:28 pm

teşekkür

* Clan Sembolleri - Dev Arşiv, [ 15.000 Clan Simgesi ] [Detaylı Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şeffaf Clan Sembolleri
» Galatasaray Arşiv ve Şeref Defteri Bölümü İndexi
» Detaylı Bilgiler ve Download, Gir Ve İndir. 1506
» <<<ART MONEY resimli anlatım + İndir>>>
» Yeni Ticket Sistemi [Resimli Anlatım]