Cafe Koxp
uyanıklılık gerektiiyo Htc9cya2
Cafe Koxp
uyanıklılık gerektiiyo Htc9cya2
Cafe Koxp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cafe Koxp

Cafe Koxp

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

uyanıklılık gerektiiyo

YazarMesaj
yakar12
Yeni üye
Yeni üye
yakar12

uyanıklılık gerektiiyo Empty
MesajKonu: uyanıklılık gerektiiyo   uyanıklılık gerektiiyo Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 4:04 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Herkez bağırıyo çağırıyo, merchant hack var merchant hack var. Ama gerçek te hack falan yok ortada. Size bugün başladığım para kasma yöntemini açıklıyorum. 2-3 saat de 5 gb ye yakın para kasdım. Bazıları 24 saatde 3-4 gb kasıyo. Szi bu yöntemle 24 saatde 20 - 30 gb kasabilirsiniz. Uyanıklılığınıza bağlı !

Gelelim olaya:
Şimdi size gereken program = Artmoney PRO 7,27. Google'a aratırsanız bulabilirsiniz. Veya koxp yazan arkadaşların bazıları fake 21 gb koyarlar. Neyse üzerimizde fake 21gb olunca, başlıyoruz adamlara pm atmaya. Elimdeki satılıkmı. Neyse tamam adamla anlaştınız. Mesela eb+7. Noral fiyatı 2gb olsa siz 3gb verim diyosunuz. Neyse adam tamam diyo. Tenha bir yere çağırıyosunuz. Ve buy merchant kuruyosunuz. 3gb ye eb+7 alınır ! Adam bakıyo salak koymuş diyo. Çıkartıyo elinden itemi ve merchant a bırakıyo. Ama o da ne! İtem tabiki rpr istiyo. Adam size bir pm de 1dk bekle rpr yapıp gelecem diyo. Tamam ben burdayım diyosunuz. Adam gittigi anda pazarı bozup 3 coin e buy kuruyosunuz. Adam atıyo itemi Ve 3 coin e eb+7 niz oluyo. Denendi + Çalışıyor ( Benim tarafımdan )
böle yaparak, 20 - 30 kişi ye pm atın mutlaka bi salak çıkar.
İyi forumlar, İyi oyunlar

uyanıklılık gerektiiyo
1 sayfadaki 1 sayfası