Cafe Koxp
 Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S Htc9cya2
Cafe Koxp
 Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S Htc9cya2
Cafe Koxp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Cafe Koxp

Cafe Koxp

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S

YazarMesaj
KaBaSaKaL
Yeni üye
Yeni üye
KaBaSaKaL

Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S Empty
MesajKonu: Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S    Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 9:07 pm

S.a arkadaşlar adream durumu eskisinden biraz daha iyi olasada yinede koxpırlar varamacım adreamı kötülemek digil yine np mizi kasıoruz ama engeller var. Koxpırlar arkadaşlarımıza sesleniorum yanlıs anlasılmasın ben adreamdayım her daim neden koxp acıorsunuz np kasabiliormusnuz ki git eline aldıgın +7 ee +8 ee lerle dual 7 md al dual 7 shard al 8 cleaver al lütfen arkadaşlar hadi koxpır oynucaksın tmm bişi demiorum bari neden daga cıkıorsun atack yapıorsun ben priest im bide bana yapıorsunuz 1 degil 2 degil bune adam sanız qelin aşagı holy e kesmiyen sizi ne olsun +7 holy +7 ds var qel seni kesmeyen ne olsun diorum bana daga cıkıpta atack yapma ozaman kardeşim qzllikle sölüorum insanın sabrı bi yere kadar illa bizde +7 ii 8 str set dizip db olup hf alıp sizin arkanızdan mı kosturalım in qel dagdan gör ozaman hadi geçtim bide eskisi gibi np kasamıorsunuz günde en fazla 300 k mı kasıorunuz al eline bi 7 shard 7 md bak nasıl kasıorsun hf alan adamların ben player olmadıgını düşünorum Roque kullanmayı bilen adam hayli hayli alır hadi rogue sini geçtim bide mage si cıktı ice mage bırakmıor kesebilse canım yanmıcak hadi aferim kestin dicem de oldugum yerde heal atıorum sadece zaman kaybı yıorsunuz bune bilader qzllikle söliüoyorum usulune göre oynarsanız su oyunu knight ın .... cıkmıs demezler illa okcu olcam dersen 5 li ok gir kardeşim baya uzun oldu ama az da olsa bize hak verin elimize +7 +8 ii +8 str dizip daga cıkartmayın humanda olsa orc da olsa herkeze saygım sonsuz ama su oyunu usulune göre oynayın

Bizdemi koxpır olalım arkadaşım :S
1 sayfadaki 1 sayfası