Cafe Koxp
Cafe Koxp

Cafe Koxp

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

resminiz dans etsin...nasıl mı?süper...örnek içerde...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: resminiz dans etsin...nasıl mı?süper...örnek içerde...   Salı Eyl. 01, 2009 8:38 pm

evet arkadaşlar...yine süper bir @lpedo paylaşımıyla karşınızdayım...fazla laf kalabalığı yapmadan paylaşıma başlayalım

1-) arkadaşlar öncelikle linkimize tıklıyoruz... [Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilir.ForumTR üyesi olmak için tıklayınız]
2-)biraz bekledikten sonra start the elfamorhosis e tıklıyoruz...

3-)sonra upload photo ya tıklıyoruz...

4-)sonra accept e tıklayıp açılan göz at penceresinden jpeg uzantılı resmimizi seçiyoruz.

5-)biraz looading

6-)resmimiz yüklendikten sonra mause yardımıyla resmimizdeki kelleyi tam yerleştiriyoruz...düz bir resim kullanırsak (tam karşıya bakan) daha iyi sonuçlar elde ediyoruz...

7-) sonra save face e tıklıyoruz...

8-)record your voice bölümünde sesimizi kaydetme imkanımız var. ben no diyorum...

9-)ve saving yazısını gördüğümüzde bekliyoruz...

10-)evet şu anda hareket sağa sola doğru.bu resmi görüntü kaydedici programlar yardımı ile kaydediyoruz...

11-)bitmedi....yok dersenizki hareket berekettir o zaman prewıev e tıklayıp beğendiğiniz yerleri kaydedebilirsiniz...zaten komedi buradan sonra başlıyo işte elime geçen ilk resim ile bir örnek yaptım.resimdeki cem yılmaz

<<<<<şimdilik swf koydum.az sonra gif örneği koyacağım.. alıntı değil...alınteridir...
http://cafekoxp.yetkinforum.com

resminiz dans etsin...nasıl mı?süper...örnek içerde...
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Primeval Tanrıça; nasıl dünyayı yarattı Nil Nehri kökeni
» Sims3 Hakkında Bilgiler
» Deneme Mod , Mod , Super Mod , Yönetici ve Administrator'ün GörevLeri!
» Holy priest nasıl olmalı